Bayan Numaraları 2 Haziran 2018, 03:00
sex hattı

Yaşamın Maksadı

“Yaşamın maksadı nedir?”

Bu suali yaşamınızın bir yerinde elbette ki kendinize sordunuz. Hatta sorduğunuz zaman bir kusur var, bir yerlerde bir yanlışlık olmalı, neyi beceriksiz yapıyorum diye düşündünüz lakin işin hakikati öyle değil. Şayet sormadıysanız o zaman mesele var demektir.

Genel olarak bu suali kendimize sorduğumuz müddetler, kendimize tanımladığımız niyetin peşinden koşarken ya gaye gözümüzün önünde paramparça olmuştur ya da, bir maniye takılıp sendelemişizdir.

Misalin duygusal ilişkilerde ayrılık ya da bir soğuma yarıyılına girilince ilk hissiyat budur. Bu hissiyat tavırları ve psikolojik olarak zekayı etkilemeye başlar. Bu denetleme uzayıp bunalıma hatta bipolar bozukluklara kadar yol açar. Hatta bu denetleme şahsi olarak beceriksiz olduğumuza, yaşamımızın çok makûs olduğuna, yaşantımızın yarım kaldığına ve yaşamaya nedenimiz olmadığına inanmamızı sağlar. Bu fikre kapılma gidişatı içinde bulunulan her gidişatı bilinçaltına yerleşen o duygu ve denetleme ile hasara uğratır. Şahıs’nin hakimiyet dışı ilerleyişi mevzubahisi ise hareketlerinde bir problem noksanlığı varsa ya da psikolojik olarak değişik yaklaşım, düşünce sezgileri sunuyorsa bilimsel olarak tıpta özellikle ilk tespit şuuru kapanmış olabilir güzergahındadır. Şuur dışı hareket ediyor olabilir. Beyin, maksatlı olarak intihara girişim fikri komut almış olabilir.

sex hatları
sohbet hatları

Nitekim devamlı geçmişten kopup geleceğe ya da şuan ki mevcut gidişatından kopup başka bir deyişle şimdiki gidişattan geleceğe müteveccih harekete geçme görüşüye girememektedirler. Emelsiz ve gayesiz bir gemi, bir tren ya da bir araba düşünebilir misiniz? Böyle bir vaziyetin hakikatleşebilmesi için direksiyon başındaki bireylerde bir ekip problem olması gerekir. Peki, ne gibi problemler olabilir? Sualini dinler gibiyim…

Bunu çözüme eriştirmek yeniden size kalıyor. Konuşup paylaşmadığınız sürece bu problemi, noksanlığı keşfetmenizin olası bile değildir. Bir psikoloğa bunun için gidilmez, kimseyle de bunu konuşamam diye düşünüyorsanız canlı sohbet hatları burada devreye giriyor. Bu hatlar özel sohbet numaralarıdır ve dakika başı fiyatlandırılır. Özel sohbet numaraları ile bayan partnerler arasından istediğinizi seçerek mevzu ve zaman sınırlaması olmadan dilediğinizce görüşebilirsiniz zira konuşmalarınız sohbet hatları üzerinde kayıt altına alınmazlar. Canlı sohbet hatlarının tamamı yedi yirmi dört hizmet halindedir. Canlı sohbet numaraları tamamen tehlikesiz hatlardır. Canlı sohbet hatları ve ya özel sohbet numaraları alıcı saklılığı temeliyle çalışırlar.

telde seks
telde sex

Yazar Bilgileri

Sohbet Hattı [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap