Telefonda Sex 2 Haziran 2018, 00:00
sex resimleri

Tutarlılık

Herkesin ailesinde ve mektepte bildiği ehemmiyetli şeyler var. Bunlardan biri de verdiğimiz laflarımızın artta durmak, söz verdiğimiz gibi davranmak.. Eylemi ve söylemi bir olan insan gibi yetişmenin ehemmiyetli olduğu nasihatleriyle geliştik.

Bir şahsın söylediği gibi davranması, içinin dışının bir olması, tam nezaket öğretileri ve tam dinler tarafından gururlandırılan bir özelliktir.

kız numaraları
bayan numaraları

Fakat laflarıyla tutumları meblağlı bir insan olmak basit değildir. Çocukluktan başlayarak, girdiğimiz tam etraflarda bizden meblağlı olmamız beklenirken, yaşamda çok az insan meblağlı davranır.

Ayrıca, özü lafı bir olmak her zaman işe afacan hatta aksine bazı gidişatlarda geri dahi tepebilir. Bazı gidişatlarda içi dışı bir olmak tehlikelidir. Yaşamda öyle gidişatlar vardır ki insan içindekini söylediği, düşündüğü gibi davrandığı zaman başı belaya girer.

Liderler -özellikle doğu kültürlerinde- çalışanlarının güvenini ve hürmetini kazanmak için onlarla kendileri arasına bir mesafe koymak gereksinimi dinlerler. Bu sebeple isteseler dahi sarih vicdanlı davranamazlar. “İçinde bulunduğumuz vaziyetten çok kaygılıyım, doğrusunu söylemek gerekirse çok korkuyorum.” diyen bir lider, insanda hürmet uyandırmaz. Vaziyet gerçekten korkutucu dahi olsa, bir liderden fobilerini dışa yansıtmasını değil, kendine olan güvenini ifade etmesini isteriz. Biz liderlerden orijinal olmalarını, içten davranmalarını isteriz ama kaygılarını paylaşan, fobilerini dile getiren liderler görmek istemeyiz.

sıcak sohbet
dertleşme hattı

Bu yalnızca liderler değil bizler için de geçerli vaziyetlerdir. Kaygılarımız, düşüncelerimiz paylaşılmaz olduğunda tutumlarımıza yansıyarak meblağsızlaşmamıza neden olur. Bunları paylaşıp, konuşurken meseleler çözülür. Genelde meseleyi karşı taraf değil de kendimiz çözeriz. Tıpkı yanıtını içinde yakalayan sualler gibi. Burada Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları devreye giriyor. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmeti veren Partnerinizle mevzu ve zaman sınırlaması olmadan, doyasıya sohbetler edebileceğiniz bu hatlar dakika başını fiyatlandırılırlar. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları için her numara özeldir, direk bağlanır ve konuşmalar kayıt altına alınmazlar. Konuşmalarınız sizinle partneriniz arasında gizem olarak kalır ve asla paylaşılmazlar.

Yazar Bilgileri

Sohbet Hattı [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap