Ateşli Sohbet 2 Haziran 2018, 02:00
telde sex

Konuşmak

İnsanoğlunun oluşumundan itibaren konuşmak; en ehemmiyetli bağlantı taşıtlarından hatta başlıklarından biridir. Konuşmanın sağladığı faydalara ve emeline, vakaya neden, niye sualleriyle insanlık ve cemiyet aralıksız denetleyici bir ufukta yanaşmıştır.

Konuşmanın ihtiyaçlarımızı karşıladığı, etkileşim kurduğumuz hakikati bizler için olmazsa olmazdır. Kavramak ve uyuşmak, dinlemek ve sezmek ta bebeklikten itibaren bildiğimiz konuşma ile asıllaşır.

Başka Bir Deyişle değişik ifadesiyle konuşma erkek, bayan, çocuk herkesin ağzından soluk alarak, gırtlaktaki ses kirişlerinin titreşmesiyle oluşan sesin dilimiz ile hece ve sözcüklere dönüşerek ürettiği sürecin, karşıdaki değişik bireyin kulak uzvu taşıtıyla dinleyerek, beyinde evvelden belirlenmiş anlamlara dönüşmesidir.

Bir oyuncu için, oyunculuğun 3 esasından biri konuşmadır. Tesirli konuşma, diksiyon, konuşurken tonlama tercihi gibi dersler alırlar. Sahnede seyirciyle irtibata geçmek için en ehemmiyetli kısım konuşurken var olan duyguyu yansıta öğrenmektir.

İnsanlar nasıl konuşur suali çok kısa bir biçimde böyle anlayış bakımından kolaylaştırıla öğrenir. Bizim diksiyon, haykırma, pazarlama, buluşma, istek, düşünce, kavga, yanıt verme, ve bunun gibi suratlarca eylem harekete geçme süreçlerimiz üstüne kritik yaparken söyleyip seslendirdiğimiz insanlar neden konuşur, konuşma tutumunun emeli nedir suallerine hemen alttaki liste ile yanıt verebiliriz.

telefonda sex
telefonda seks

Varlığımızı, orada olduğumuzu öğrenmek

Kendimizi kabul ettirme

Tatmin elde etmek

Lüzumlarımızı karşılamak

His, fikir, şikâyet ve hevesleri bildirmek

Etrafımızı hakimiyet edebilmek

Cemiyetle bağlantı kura öğrenme

İnsanlarla etkileşim kura öğrenmek

Bir insan konuşma lüzumunu karşılayamıyorsa suratlarca probleme sebebiyet verebilir. Bunların en ehemmiyetlileri şahsiyet ve psikoloji üzerinde tesirli olanlardır. Psikologlar çözümün gerçeğinde karşılıklı ses teması, başka bir deyişle sohbetten geçtiğini söylüyor. Binlerce bireyin seçimi olan canlı sohbet hatları da bu beceriksizliği bitirecek yetkinlikte görünüyor. Bu hatlar, bireye özel bayan partnerlerle yapabileceğiniz hudutsuz özel sohbet hatları ya da konuşma hatlarıdır. Dakika başı fiyatlandırılan özel hatlar tamamen tehlikesizdir. Konuşmalar asla kayıt altına alınmazlar. Canlı sohbet hatları üzerinden yapacağınız her paylaşım sizinle partneriniz arasında gizem olarak kalırlar. Canlı sohbet hattı, canlı sohbet hatları, özel sohbet numaraları gibi başlıklar ile erişebileceğiniz bu numaraların tehlikesiz olduğundan emin olun.

Canlı sohbet hattı, canlı sohbet hatları, özel sohbet numaraları ve ya özel sohbet hattı

olarak öğrenilen bu hizmetlere sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

sikiş hattı
seks hattı

Yazar Bilgileri

Sohbet Hattı [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap