Ateşli Sohbet 2 Haziran 2018, 01:00
sex sohbet

Kadınları Anlamak

Erkekler biz bayanları çözemediklerini, kavramakta zorlandıklarını hatta bizim dahi kendimizi kavramadığımızı ne istediğimizi öğrenmediğimizi söylüyorlar. Belki de haklılar. Ya da değiller. Sizin fikriniz nedir bir kritik yapın ve sonra yazıma göz atın tenim.

Adamın biri bir gün ormanda dolaşırken birden bire karşısına bir cin çıkmış. Dile benden ne dilersen…ama yalnızca bir tek şey dileyeceksin. Demiş.

Adam düşünmüş; Amerika ile Türkiye arasına bir köprü yapmanı istiyorum. demiş.

Cin bunun çok güç olduğunu yapamayacağını başka bir şey istemesini söylemiş.

Adam; Peki o zaman ben bayanları hiç kavramıyorum, bana onların gizemini ver. Demiş.

canlı sohbet hattı
erotik sohbet hattı

Cin şöyle yanıt vermiş; Sen nereden nereye köprü istiyordun??

Bakar mısınız köprü yapmak daha basit geldi. Eh işte bayanların anlaşılması bu kadar güç demek.

Evet bayanlar gerçekten güçler ama onları çözmek de erkeklerin vazifeyi. Şayet erkek ne istediğini öğrenirse kendi isteğine göre geçim sağlayacak bir bayan bulabilir. Peki bu nasıl olacak. Şimdi bayanların minik gizemlerini vermek istiyorum. Hakikatinde bayanlar kızmayın sakın. Ne yapayım artık bazı şeyleri öğrenmeleri lüzumlu. Zira onlarsız yaşam asla olmuyor.

Bir bayanı sevdiğiniz zaman, şayet onunla beraber olmak istiyorsanız ve bunu yalnızca bakışlar ile belirttikten sonra sakın ona flört etmeyi öneri etmeyin. O zaman bayan hemen geri çekilir. Zira sarihçe istediğini söylemenin bir çok mahzurları var. Zira bayan rastgele bir erkekle değil, istediği erkekle birlikte olmak ister. Onun için evet demenin tehlikelerini göze alamaz ve natürel olarak hayır demek zorunda kalır. Bunu neden yapar zira henüz sizi tanımamıştır.

Bayan bir erkeğin kendisine ilgi duyduğunu hemen anlar. Buradan sonra tamamen strateji uygulamak gerekiyor. Bayanı bir yere davet edebilirsiniz. Hiçbir şey ima etmeye gerek yok. Şayet bayan kabul eder kazançsa, o zaman o da erkeği hoşlanmıştır zati. Bu davetlerin en az üç kere olması gerekiyor. Bazen bir akşam yemeği, bazen bir sabah kahvaltısı, bazen bir sabah yürüyüşü vs. Şayet bayan bunlara sesini çıkartmıyor ve geliyorsa hadise bitmiştir. Artık açılma zamanı gelmiştir. Bayan erkeği evvel tanımak ister, ona güvenmek ister onun için hemen evet demez. Ama utangaçsanız ve konuşamıyorsanız strateji filan hak getire. Evvel gevşemeyi hatta konuşmaları prova etmeyi deneyin.

Canlı sohbet hatları bu işin bütün de gevşeme ve prova kısmında devreye giriyor. İrtibatsal gevşeme ile utangaçlığı atmanız daha basit olacaktır. Canlı sohbet hatları, dakika başı fiyat ödenen, özel seçilmiş partnerler eşliğinde mevzu ve zaman sınırlaması olmadan görüşebildiğiniz özel numaralardır. Bu hatların ilkeyi alıcı memnuniyeti ve gizliğidir. Şahsi bilgi ve paylaşımlarınız sizinle sohbet hatları, sohbet numaraları, özel sohbet hatları, sohbet numaraları hizmetlerini veren partneriniz arasında gizem olarak kalır ve tamamen müessesesel çalışır. Üstelik partnerinizi kendiniz seçersiniz, numaralar gelişigüzel değildir. Canlı sohbet hatlcanlı sohbet telefon numaralarıarı, sohbet hatları, sohbet numaraları, özel sohbet hatları başlıkları altında hizmet veren bu numaralara web üzerinden erişmeniz olası ancak sağlam bir güvenlik araştırması yapmak gerekiyor.

alo sex
alo sohbet

Yazar Bilgileri

Sohbet Hattı [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap