Telde Sex 1 Haziran 2018, 16:00
seks sohbeti

İçini Dök

Herkes şarkıları hoşlanır. Sitemizi arayıp sohbet hattı hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizi beğenirler. Bir de şarkılı yalnızlığı seçim etme vardır. Bu Emre Aydın’ın afilli yalnızlığının bir başka versiyonudur. Şöyle ki kasti yalnızlık, daha çok acı halinde dörtlüklere ve şarkılara yansımaz. Daha çok, nasıl desek, seçim edilmiş tek kalma gidişatı olarak özetlenebilir. Kimi insan yalnız kalarak çalışmayı seçim eder umarım. Bir senaryocu, bir metin yazarı, bir edebiyatçı, bir mimar, işini daha muntazam ve daha konsantre bir biçimde yapabilmek için öğrenerek yanını boşaltır. Misalin dünya edebiyatına damga vurmuş bir ad olan Franz Kafka, ”Olabildiğince yalnız kalmalıyım, muvaffak olduğum ne varsa yalnızlığımın karşılığıdır.” diye yazmıştır.

sex hatları
sohbet hatları

Dünyamız dijitalleştikçe kavramlar da değişmeye ve yeni kalıplar içine dökülmeye devam etti. Çağdaş sevgililik, çağdaş dostluk olduğu gibi artık bir de çağdaş yalnızlık var. Bizce dizilerin, filmlerin gösterdiğinin aksine gençler neden yalnız diye sorduğumuzda vereceğimiz ilk yanıt zira canları öyle istiyor olabilir.

Zira bir genç için partilere katılmak, insanlarla kafede buluşmak, şuraya buraya gitmek dahi bir angarya artık. Veba salgınından dahi daha büyük bir salgın varsa o da bunalma hastalığıdır. Tabi ki sitemizin sohbet hattı hizmetinden yararlanan şahıslar için böylesi bir vaziyet mevzubahisi değildir. Çağımızın gençleri her şeyi hazıra konarak elde ettikleri ve daha çocuk yaştan son model bilgisayar oyunları ve cep telefonlarıyla mükâfatlandırıldıkları için her şeyden çok acele bunalmaya başladılar. Buna son vermek, ya da tesirlerinden kurtulmak için bağlantı lüzumlarınızı gidermeniz gerekir. Bunun ilk adımı konuşmaktır. Eğer bunu sağlaya öğreneceğiniz bir etrafınız yoksa sohbet hattını kullanmalısınız. Her cerrah üzerinden erişebilirsiniz. Bu hizmette konuşmalarınız asla kayıt altına alınmaz. Hizmette bilgi paylaşımı yoktur, alıcı saklılığı ön tasarıda yakalanır. Partner numaraları tamamen özel kullanım hatları olup, istediğiniz mevzuda istediğiniz zaman görüşebilirsiniz. Hatlar tamamen tehlikesiz olup yedi yirmi dört hizmet halindedir. Her daim yenilikçi ve nitelikli sohbet hizmetleri için görsellerini altındaki numarayı tercümanız yeterli olacaktır.

telde seks
telde sex

Yazar Bilgileri

Sohbet Hattı [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap