Ateşli Sohbet 1 Haziran 2018, 21:00
sex sohbet

Aşk Her Yerde

Büyüyen teknolojinin etkileyemediği şeylerden biri insanın aşık olma duyusu. peki Aşk yalnızca insana mı has? İlişkiler hakkındaki bu 10 bilgi ile ufkunuz genişlete öğrenirsiniz.

Tek eşli ilişkiler hayvanlar diyarında da var.

Her ne kadar kendimizi Dünya’daki tek ‘tek-eşli’ canlılardan varsaysak da, kurtlar, kuğular, siyah akbabalar ve hatta beyaz karıncalar arasında bir tek-eşli çiftler bulunmakta.

Bir şahsı hoşlanıp sevmediğimize yalnızca 4 dakika içinde karar veriyoruz.

Şayet birisini etkilemek istiyorsanız, yalnızca 4 dakikanız var. Psikolojik araştırmalar gösteriyor ki, ne söylediğinizden ziyade, sesinizin tonu, duruşunuz ve beden diliniz vazgeçtiğiniz ilk izlenimde ehemmiyetli.

Birbirini beğenen iki şahıs, birbirilerinin gözlerinin içine baktığında, kalp atışları senkronize oluyor.

telefonda seks
telefonda sex

Bir psikolojik araştırma gösteriyor ki, birbirlerine aşık olduğunu belirten çiftler, birbirlerinin gözlerine en az 3 dakika bakınca, kalp atışları senkronize oluyor.

Aşık olmanın, bünye üzerinde kokain kullanmaya eş tesirleri var.

Araştırmalar gösteriyor ki, birisi aşık olunca beyinde 12 bölgede fazla mutluluk salgılayan kimyeviler harekete geçiyor. Bu da bir doz kokain almaya benziyor.

Beğendiğimiz biriyle kucaklaşmak bedenimizde natürel sızı kesiciler salgılamamıza neden oluyor.

Oksitosin, bir değişik ismiyle ‘aşk hormonu’ biriyle kucaklaştığımızda veya birine sarıldığımızda yoğun bir şekilde salgılanıyor. Oksitosin, beyinde, ve de erkeklerin ve bayanların cinsel uzuvlarında salgılanıyor. Bir Hayli analist oksitosinin beğendiğimiz şahsa bağlanma sürecini pekiştirdiğini öne sürüyor. Araştırmalar, bir doz oksitosinin baş sızısını ehemmiyetli derecede eksilttiğini, hatta 4 saat içinde tamamiyle yok ettiğini gösteriyor. Hatta tahlilciler, sızılarımız için ilaçlara ve haplara koşmadan evvel, beğendiğimiz birine sarılmamızı öneriyor.

telde seks
telde sex

6.Sevdiğinle konuşmak en büyük sızı kesici kansere dahi derman

Bir sevgiliniz yoksa ve konuşma gereksiniminiz varsa bunu çözmek için, yeni bir usul arıyorsanız Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri deneye öğrenirsiniz. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri dakika başına fiyatlı olup, yedi yirmi dört hizmet vermektedir. Partnerinizi kendiniz seçip, konuşmak için numarayı tercümanız yeterli. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları üzerinden yapacağınız görüşmeler alıcı saklılığı temelince kayıt altına alınmazlar.

Yazar Bilgileri

Sohbet Hattı [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap